קורולה סדאן היברידית
המשפחתית האהובה והנמכרת ביותר בישראל

טויוטה קורולה סדאן Corolla Sedan

לראשונה - קורולה סדאן היברידית! Corolla Sedan נמרצת במיוחד עם מנוע היברידי עוצמתי בטעינה עצמית. כעת, עם גישות עיצוב והנדסה חדשות לגמרי, לקורולה החדשה יש הכל: מראה חיצוני חדשני ומלהיב, עיצוב פנים מהפכני, טכנולוגיה משודרגת וחשוב מכל - מאפייני בטיחות מתקדמים. קורולה סדאן חזרה - והפעם היא טובה מתמיד. צבעים מהממים, כגון: כסוף מטאלי, לבן פנינה, לבן צחור, בז' וצבעים חיצוניים נוספים *משתנה בהתאם לרמת גימור הקורולה סדאן. רכב מנהלים מרשים, עם צריכת דלק משולבת החל מ-21.7 ק"מ לליטר. מערכת ההנעה ההיברידית מדור 5 של הקורולה סדאן המחודשת שקטה יותר, קומפקטית יותר ומגיבה יותר מאי פעם, עם שיעור פליטות נמוך וביצועים מיידיים. 

סוכנות מורשית טויוטה רכב ראשון מזמינה אתכם להרגיש בעצמכם את הייתרונות שיש ברכב טויוטה קורולה סדאן, באמצעות הזמנת נסיעת התרשמות. קורולה סדאן היא המכונית הנמכרת ביותר בכל הזמנים, רכב משפחתי מוכר ואמין בשדרוג לגרסה ההיברידית 2024 עם ביצועים מרשימים, נוחות מירבית לנהג ולנוסעים וחשוב מכל בטיחותית ביותר!

יתרונות נוספים בטויוטה קורולה סדאן

 COROLLA SEDAN מגיעה עם שלל אבזורים טכנולוגיים המשתנים מדגם לדגם והופכים כל נסיעה לחוויה. בקורולה סדאן שמשות כהות בחלונות אחרויים, מראות צד מתכווננות חשמלים, מערכת מולטימדיה דוברת עברית TOYOTA TOUCH 2 עם מסך מגע 10.5 אינץ' ודיבורית Bluetooth. בנוסף, יש 6 רמקולים, מצלמה אחורית למניעת מפגעים בנסיעה לאחור, מערכת התנעה חכמה ללא מפתח,מראה פנימית מתכהה אוטומטית בעת סינוור ועוד פינוקים רבים!

 

 

 

ומה לגבי הבטיחות ברכב טויוטה קורולה סדאן?

דגמי סדאן 2024 הינם רכבים בטיחותיים במיוחד, וכוללים את סדרת מערכות הבטיחות של טויוטה TOYOTA T-MATE, לנסיעה בראש שקט! סדאן מגיעה עם 7 כריות אוויר, נקודות עיגון ISOFIX להגנה על בטיחות הילדים בנסיעה, נעילת בטיחות לדלתות אחוריות, מע' קדם התנגשות הכוללת בלימת חירום, זיהוי הולכי רגל ביום ובלילה, שמירה על מרכז נתיב, זיהוי תמרורי דרך ועוד אבזור בטיחותי רב המשתנה בין רמות הגימור וזמין בחלק מהדגמים.

* האבזור הבטיחותי משתנה בין רמות הגימור, לכן יש לוודא מולנו לגבי דגם ספציפי, בנוסף המערכות הינן כלי עזר בטיחותי בלבד, פירוט מלא על תכונות ופעולתן של מערכות הבטיחות ניתן לקרוא בספר הרכב!

 

 

לחצו כאן להזמנת נסיעת התרשמות בטויוטה קורולה סדאן החדשה

רמות גימור - קורולה סדאן היברידית

קורולה סדאן HYBRID SUN
סדאן
 • +
  גלגל רזרבי קטן (SPACE SAVER)
 • +
  מסך מולטימדיה "10.5
 • +
  לוח מחוונים דיגיטלי "12.3
2ZR-FXE - היברידי 1.8 ליטר
החל מ- 166,990
אגרת רישוי: 2,326
מחיר כולל: החל מ- 169,316
תיבת הילוכים אוטומטית רציפה | 4X2
צריכת דלק WLTP
4.4 ליטר ל-100 ק"מ  
קורולה סדאן HYBRID SENSE
סדאן
 • +
  כניסה והתנעה חכמה
 • +
  מסך מולטימדיה "10.5
 • +
  לוח מחוונים דיגיטלי "12.3
2ZR-FXE - היברידי 1.8 ליטר
החל מ- 167,990
אגרת רישוי: 2,326
מחיר כולל: החל מ- 170,316
תיבת הילוכים אוטומטית רציפה | 4X2
צריכת דלק WLTP
4.4 ליטר ל-100 ק"מ  

גלריה

כל מה שחשוב לדעת בדרך לטויוטה קורולה סדאן היברידית שלך

רמת אבזור בטיחותי

מדד זיהום אוויר וצריכת דלק

מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות